• images/stories/slide/banner1.jpg
  • images/stories/slide/banner2.jpg
  • images/stories/slide/banner3.jpg
پر برکت است خداوندی که همت های بلند قادر به درک او نیستند و گمان های زیرک به مقامش نرسند. آغازی است که پایان ندارد تا به آخر رسد و آخری ندارد تا پایان پذیرد
خوش آمدید!!!

به وبسایت شهید علی آقا ماهانی خوش آمدید

ساعت و تاریخ شمسی
امروز
 يكشنبه , 03/مرداد/1400
زمان :    

today :
 Sunday , 25/July/2021
time :    
آمار بازدیدکنندگان
14امروزmod_vvisit_counter
28دیروزmod_vvisit_counter
14این هفتهmod_vvisit_counter
340هفته گذشتهmod_vvisit_counter
895این ماهmod_vvisit_counter
1541ماه گذشتهmod_vvisit_counter
171895کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 4 مهمان حاضر
IP شما: 34.204.180.1
 , 
امروز: 03 مرداد 1400

نهضت ایران اسلامی در بین تمام کشورها دنیا مظلوم است . شاید خیلی از مسائل را نشود که بگویی چون عقده شده برای آدم ولی توی کشورهایی که ادعا دارند که اسلامی هستند و چند تاکشوری که پشت و پناه ایران هستند درجا خودش انشاءا... ثابت می شود که آنها نیستند ویک ایرانی است تنها وتنها .

 

من علی ماهانی اعزامی از بسیج کرمان ، چند ماهی است که درجبهه هستم .


س- برادر ماهانی شما نظرتان راجع به مسئله جنگ چیست ؟

ج- کلا وضعیت ما که ایران اسلامی هستیم ، یک مختصری درکل جهان بگویم مثل صحنه عاشورا می ماند آنهایی که نامه نوشته بودند به اباعبدا... السلام علیک ، ما حاضریم دررکاب تو قیام بکنیم ، همه جا زدند فقط ۷۲ نفر بودند که در صحرای کربلا می جنگیدند وهمه هم شهید شدند . نهضت ایران اسلامی در بین تمام کشورها دنیا مظلوم است . شاید خیلی از مسائل را نشود که بگویی چون عقده شده برای آدم ولی توی کشورهایی که ادعا دارند که اسلامی هستند و چند تاکشوری که پشت و پناه ایران هستند درجا خودش انشاءا... ثابت می شود که آنها نیستند ویک ایرانی است تنها وتنها .باز در داخل خود ایران با مشکلات زیادی مواجه بودیم و ازاول انقلاب خطوط انحرافی بوجود آوردند که خوشبختانه همه شان منزوی شدند. جنگ ما به این صورت هست که بقول امام تمامی کفر درمقابل تمامی اسلام ایستاده وتمام مسائل سیاسی ما چه در داخل ایران چه درمنطقه و چه درکل جهان درمحور مسئله جنگ می چرخد و مسئله اصلی ما هست . و همینطور که ماتمام سرمایه گذاری مان راکرده ایم از سرمایه گذاری انسانی که شهدایمان باشند و مجروحین و معلولین و از رزمندگان وسرمایه های مادیمان را هم گذاشته ایم روی این کار، تا به این مسئله انشاءالله خاتمه بدهیم و به پیروزی نهایی برسانیم بخاطر همین مسئله  هست ، هر مسئله ای که بخواهد در مقابل مسئله جنگ در این مملکت مطرح بشود هر مسئله ای که می خواهد باشد مشخصاً ( مسلماً) یک توطئه ای خواهد بود درمقابل مسئله جنگ و این مسئله اصلی ماست و یک چیزی که از شواهد وقضایا خیلی مشخص است که این جنگ پیروزاست . دوم از روایات و احادیث حتی آیات قرآن که دراین زمینه است این جنگ انشاءا... پیروز است .

س- برادر ماهانی این واحد آیا تابه حال شهیدی در راه انقلاب و این جنگ داده یا نه ؟

ج- همه واحدها شهید داده اند مختص به واحد مخابرات نیست . کلا درمقابل شهداء وقتی که ما بخواهیم صحبت بکنیم از یک طرف شرمنده می شویم در مقبل آنها و ازیک طرف هم واقعا شکفته می شویم ، خوشحال می شویم وقتی از شهداء می گوییم ، ما توی این جبهه ها ، این برادرها همه شون می دانند هنوز خاطرات شهداء ازیاد ما نرفته و نخواهد رفت، گرچه انگیزه ما خدا است اما وقتی که یاد شهیدان می افتیم آن لحظه هایی که با آنها داشتیم نمی توانیم جبهه ها را ترک بکنیم . علاوه براینکه احساس وطیفه می کنیم و می آییم در راه خدا می جنگیم عاشق جهاد هستیم . شهیدهایی ما اینجا دیدیم که واقعا نمی توانیم توصیفشان بکنیم درعین حالی که خیلی جوان بودند بقول استاد مطهری اگریک معجونی ازیک آدم مجاهدی که یک نفر مجاهد باشد وعارف هم باشد اینها را ترکیب بکنیم یک آدمی بدست می آید ، به نام شهید ، این طوری بودند بچه ها ، من هیچوقت یادم نمی رود آن دعای کمیلی که با هم می خواندیم آن گریه هایی که بچه ها می کردند هنوز زمزمه هایشان از توی سنگرها بگوش می آید . آن دعای توسلی که بچه ها می خواندند آن اخلاصی که داشتند آن خندیدنهایشان ، گریه کردنهایشان ، غذا خوردنهایشان، راه رفتنهایشان ، همه آنها برای ما نمونه بود وهمه واحدها همینطور است و فرقی نمی کند همه واحدها شهید داده اند و ما هر چه خاطره داریم از شهید ها داریم . هر موقع که با دوستان می نشینیم و صحبتی می شود صحبت ازشهدا می شود .

س- درپایان اگر پیام خاصی برای ملت پشت جبهه دارید بفرمایید؟

ج- ما برای آن کارگری که دستهایش پینه بسته ما برای او پیامی نداریم چون او خودش به تنهایی زبان گویای اسلام هست که سالها بلکه قرنها رنج کشیده ، ما برای کشاورز وبرای کسی که پشت جبهه هست بچه هایش را می فرستد جبهه ، شهید می دهد، مجروح می دهد برای او پیامی نداریم بلکه از او درس می گیریم چون خودمان هم از آن طبقه هستیم، مابه ملت تنها پیامی داریم که کلا پیروولایت فقیه باشند یک خطوطی هست که می خواهند بگویند خط ولایت فقیه ، به ملت می گوییم که ایستادگی نداشته باشند بصرف اینکه که توی انقلاب بودیم توی راهپیمایی بوده ایم توی جبهه ها بوده ایم پس دیگر امتحانمان را داده ایم . هنوزطلحه ها وزبیرها باید توی این انقلاب جدا شوند هنوز عده زیادی که سابقه مبارزاتی درخشان دارند اینها باید جدا شوند ازخط انفلاب هنوز خیلی زیاد هستند، ما حرفمان با آن سرمایه دارهایی که پشت جبهه دارند پا روی خون شهیدان می گذارند خدا می داند که یکی ازبچه ها شب بعد ازعملیات والفجر می دیدم که جلوی روی خودمان شهید شد. آورده بودند توی اورژانس درهمان حال که با بچه ها گریه می کردیم بالای سرش ، با خودم زمزمه می کردم و می گفتم درهمین الان که تو  داری در خون خودت می غلطی و با لب تشنه و با این وضع شهید می شوی همین الان آدم هایی هستند که دارند خون مردم رابه شیشه می کنند . و صدام خیلی کوچکتر از آن بود که بتواندبه ایران حمله بکند . همچنین جراتی نداشت . صدام به امید این آدمهای که در داخل بودند به امید اینها به ایران حمله کرد والا نمی توانست در مقابل ما ایستادگی بکند. ما حرفمان با آنهایی است که به این انقلاب اشکال تراشی می کنند انقلاب نباید به آنها جواب بدهد که چه کرده . انقلاب خیلی کارها کرده انقلاب خیلی شهید داده ، خیلی تحولات بوجود آورده . آنها هستند که باید جواب بدهند که برای انقلاب چه کار کرده اند . ما وقتی برای مرخصی می رفتیم توی شهرها ، هجوم می آوردند اینها که فلان و انواع واقسام اشکال تراشی می کردند یک اشتباه که ازیک پاسدار می دیدند آن را بزرگش می کردند یک اشتباهی که از یک نهاد می دیدند بزرگش می کردند ، یک اشتباه کوچکی که از یک روحانی می دیدند همین را می گرفتند ومی گفتند اسلام فاتحش خوانده شد . اینها مسئله ای نیست اسلام از این مسائل خیلی دیده است . اینها یک عینک بدبینی گذاشته اند روی چشمهایشان و نمی توانند واقعیت را ببینند این همه تحولات این همه پیشرفتها که دراسلام شده ، همین حرفشان که خودشان دارند می زنند در زمان طاغوت نمی توانستند بزنند . و ما حرفمان با اینها این است که انقلاب نباید به شما جواب بدهد که برای شما چه کرده ،شما باید در پیشگاه انقلاب جواب بدهید که برای انقلاب چه کار کرده اید شما غیر از اینکه زخم زبان زدید غیر از اینکه این انقلاب را تضعیف کرده اید چه کار کرده اید . من گفتم برای کشاورز و دهقان و مردم حزب اللهی پیامی نداریم آنها خودشان ما را پرورش دادند و فرستادند به جبهه ، ما حرفمان با دیگران این است که دستها را بزنید بالا و این انقلاب مظلوم است شروع کنید برای انقلاب کارکردن .

از خدا می خواهیم که انقلابمان را به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل بفرماید . خدا انشاءالله امام امت را تا بعدازظهورشان حتی درکنار ایشان حفظ بفرماید . رزمندگان اسلام را به پیروزی نهایی برساند

 

شهید علی آقا ماهانی

شهید بی ریا . . .

رای گیری
نظر شما در خصوص کیفیت و طراحی وبسایت ؟
 
حاضرین در سایت
 4 مهمان حاضر
اوقات شرعی

طراح وبسایت